Laten we dromen…
De Pontonnier is in 2021 een grondig zoektocht gestart naar de samenwerkingspartner om onderwijs en kinderopvang te combineren binnen De Pontonnier. Zo hebben de Pontonnier en Kinderopvang ‘t Herdertje elkaar gevonden! In 2022 is een duurzame en intensieve samenwerking gestart.

Kinderopvang ‘t Herdertje heeft binnen de school een buitenschoolse opvang voor kinderen van 4-13 jaar op maandag tot en met vrijdag. Voorschoolse opvang wordt op deze locatie aangeboden op maandag, dinsdag en donderdag. Woensdag en vrijdag worden de kinderen nog op een andere locatie opgevangen.
School is voor de meeste kinderen intensief, daarom vindt Kinderopvang ‘t Herdertje het belangrijk dat de BSO echt wordt ervaren als vrije tijd, net als thuiskomen uit school. Kinderopvang ‘t Herdertje biedt iedere dag leuke, uitdagende activiteiten aan waar de kinderen aan mee mogen doen.
Daarnaast is er ook een peutergroep ‘Spelenderwijs’ gestart voor 2-4 jarige peuters. Deze Spelenderwijs groep is geopend op maandag- dinsdag-, donderdag- en vrijdagochtend. Het schoolplein delen zij met de kleuters, hier ontmoeten zij elkaar en kunnen zij met elkaar spelen.
De oudste peuters zullen op sommige momenten samen met de pedagogisch professional kennis maken met de kleuterklas, denk aan het kringmoment, even iets lenen of even meespelen in de speelhoeken. Op deze manier leren zij spelenderwijs de kleuterklas kennen en worden zij voorbereid op het basisonderwijs. Er is een hechte samenwerking tussen groep 1/2 en de peutergroep. Hierdoor kan uw kind kennismaken met de leerkrachten, leerlingen en gewoontes van de kleuters. De beste voorbereiding op de basisschool!
Wilt u graag meer weten over de opvang van Kinderopvang ‘t Herdertje, neemt u dan vrijblijvend contact op via info@herdertje.nl of belt u met de medewerkers van de planning: 0229-248745.